Obsah

Dětský domov Vysoká Pec Dětský domov Vysoká Pec

Dětský domov ve Vysoké Peci je umístěn v krásném prostředí uprostřed lesů Krušných hor, v okrese Chomutov.

V době vzniku měl kapacitu 30 dětí, byly zde dvě výchovné skupiny po 15 dětech, které měly možnost využívat dvě herny pro mladší předškoláky (od 2,5 do 5 let) a pro starší předškoláky (od 5 let do odchodu do školy - při postižení i v 9 letech) a dvě ložnice s malými kovovými postýlkami. Dále měly k dispozici klubovnu s televizí a rádiem, gramofonem a promítačkou.

1.6. - 9.6. 2019 Villagio Bella Italia - Itálie

Nadace naše dítě

 

Nadace Naše dítě, vyhlásila jubilejní 10.ročník projektu  "Dejme úsměv dětem". Ve spolupráci se společností ROSSMANN, kde nákupem výrobků označených logem kampaně, bylo vybráno 5.168.725 Kč korun. Díky zákazníkům pojede k moři 250 sociálně znevýhodněných dětí, z nichž tři děti jsou z našeho domova.

 

DĚKUJEME

24.5. 2019 

Parta "HIC" z UNITED ENERGY, a.s. Komořany

United Energy

Do dětského domova dorazila skupina 27 zaměstnanců, kteří se přijeli aktivně podílet na renovaci dětského hřiště, pískoviště, opěrné zdi terasy, laviček, dále pak vyřezání náletových keřů pod terasou, vyčištění sklepních oken – anglické dvorky, nátěr kolárny, natření zábradlí u parkoviště, čištění bazénu, sekání trávy a v neposlední řadě zasazení dvou ovocných stromů (třešeň a slíva). Pro ně to byla forma odreagování od jejich každodenní práce, kterou zvládli s úsměvem na tváři a pro nás to byla obrovská forma pomoci.

MOC DĚKUJEME

 

 

 

Renovace pískoviště

 

Renovace pískoviště 3Renovace pískoviště 4Renovace laviček 2Renovace opěrné zdi terasySekání trávy
Renovace pískoviště

8.5. 2019

Sherpa Cup

Sherpa Cup 2019

 

(Pyšná – Lesná) – výstup v horském terénu po staré solné stezce se zátěží

 

Seznam dětí:

Michal T.,  Dan M., Samanta T., Nella P., Viki K., Marie K., Romana K.

 

Vychovatel:

Hana Topolančinová  

Hana Andielová  

14.4. 2019 Praha

Začni správně.

Celoregionální setkání.

Zážitkový workshop.

Téma "Umění být šťastný"

 

Seznam dětí:

 Tereza K., Zdeněk S., Nikolas P., Kateřina R., Svatava M.

31.3. 2019 

M studio, Chomutov

M-Studio

 

Již podruhé nás navštívily kadeřnice z M studia Chomutov, aby naše děti byly ještě krásnější než jsou.

 

DĚKUJEME.

 

https://www.facebook.com/mlejnkovamisa/

 

 

 

Michal a Míša

30.3. 2019 DD Vysoká Pec

Začni správně.

Workshop Global Money Week.

Interaktivní seminář a přednáška pro žáky ZŠ, SOU a SŠ.

 

Seznam dětí:

Včechny děti školou povinné.

24.3. 2019 Lovosice

4.ročník Turnaje Dětských domovů - futsal

Nikolas byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje.

 

Seznam dětí:

Lukáš M., Dan M, Nikolas P., Marek K., Michal T., Zdeněk S., Svatava M., Gabriela S., Samanta T.

Vychovatel:

Pavel Fára

Lovosice 2019Lovosice 2019

9.3. - 16.3. 2019 Bernava

Jarní prázdniny

Výjezd malých dětí na jarní prázdniny.

 

Seznam dětí:

Maruška M., Kristýna K., Dominik Ž., Nikola K., Marie K., Adam H., Adélka B., Denisa T.

Vychovatel:

Hana Peterová, Věra Tomanová

Bernava

BernavaBernava

5.3. 2019

YOUR SYSTEM

-  ZOO Praha Your system

- Trampolínové centrum         

                                                      - Curling

Firma YOUR SYSTÉM pořádala pro 13 dětí z našeho domova celodenní zážitkový program v Praze.

Po příjezdu do Prahy autobusem, vypraveným firmou, jsme navštívili trampolínové centrum. Poté jsme přejeli do pražské zoo, kde děti navštívily pavilón se slony a žirafami a uměle vytvořenou džungli. Následoval oběd v hospůdce, kde si děti vybraly ze dvou menu. Na závěr dne pro ně byl připraven curling, kde hrály v družstvech společně se zaměstnanci firmy. Na rozloučenou  dostal každý balíček s dárky a jelo se v pozdních hodinách do domova opět autobusem od firmy.

Několik vyjádření od dětí.

Lukáš  14 let

Chtěl bych poděkovat tetám, že mě vybrali.

Trampolíny byly skvělý, vyřádil jsem se tam, skákali jsme salta do molitanových kostek.

 Na obědě jsme si mohli vybrat ze 2 jídel, vybral jsem si hamburger, ale moc mi nechutnal.

Na curlingu jsem byl ve skupině s mladými lidmi a moc se mi to líbilo, rád bych jel příště opět.

 

Nikolas 17 let

 Líbilo se mi to moc. Trampolíny, byly úplně dobrý, skákali jsme úplně hodně, užili jsme si to.

Oběd mi moc chutnal, řízečky s kaší. Ale nejvíc se mi líbil curling.

 

Sváťa 15 let

Líbilo se mi všechno, až na zoo, kde už všechno znám, byla jsem tam již 6 krát.

Nejvíce se mi líbil curling, vyhráli jsme 1. místo

 

Viktorka 8 let

Naučila jsem se curling, který jsem neznala.

Moc mi bavil a v našem družstvu byl pán, který mi byl moc sympatický.

Na trampolínách  byla zajímavá  horolezecké stěna, vylezla jsem až nahoru.

V zoo se mi líbily sochy bohů, jsem na nich i vyfocená.  Viděla jsem tam své oblíbené zvířátko – klokana. 

Ráda bych zase jela, kdyby to bylo možné.

 

Danek – 13 let

Trampolíny se mi líbily, protože  jsem mohl vyzkoušet,  čeho jsem se bál , že spadnu. Zkouším různá salta v přírodě.

Oběd mi moc chutnal, dobře jsem se najedl.

Curling se mi líbil nejvíce, poznal jsem tam nové lidičky.

V zoo se mi moc nelíbilo, byl jsem tam již několikrát.

Den mi přinesl spoustu zážitků a pocitů.

 

Nella 9 let

Moc mi bavilo skákat do molitanových kostek na trampolínách.

Oběd mi moc chutnal.

Nejvíce mi bavil curling, nikdy jsem ho ještě nehrála.

Yourchance

19.2. 2019 Klášterec nad Ohří

Holky z porcelánu

Daruj Hračku

 

 

 

Exkurze porcelánky Thun 1794 a.s. a Porcelánová školička.

 

 

 

Seznam dětí: 

Dan M., Irena M., Nella P., Viktorie K., Kristýna K., Dominik Ž., Nikola K.

 

 

Vychovatel:

Hana Peterová, L. Houdová

 

 

Exkurze
ExkurzeExkurze

3.2. 2019 

M studio, Chomutov

M-Studio

 

Kadeřnice z M studia Chomutov, přijely ostříhat naše děti.

 

MÍŠO A BÁRO DĚKUJEME.

 

https://www.facebook.com/mlejnkovamisa/

11.1. 2019

Veřejné bruslení na Chomutovském zimním stadióně

 Nikolka

 

 

 

 

Maruška a AdélkaSeznam dětí:

Maruška K., Marie K., Romanka K., Adelka B., Irena M., Viktorka K., Samanta T., Nikola K., Sváťa M., Nikolas P., Krystýna K., Dominik Ž.,  Marek K., Dan M.

Vychovatelé:

Jana Moulisová, Hana Andielová

19.12. 2018 Havlíčkův Brod

Daruj Hračku

 

Galaprogram předání  Daruj hračku.

 

 

Gábina a skupina Poetika

Seznam dětí: 

Gábina S., Zdeněk S., Nikolas P.

Vychovatel:

Pavel Fára

18.12. 2018

Vánoční besídka 2018 

Vánoční besídka ... vystupování dětí s pásmem pro sponzory a partnery.
Rozbalování dárků od sponzorů.

Vodníci I.B. Smetana - VltavaSestra v akci
 

Všechny děti ... všechny tety i strejda

12.12. 2018

Česko zpívá koledy 2018 

Zpíváme všichni

Aktivně se dlouhodobě zapojujeme do Projektu "Česko zpívá koledy" 

Všechny děti ... všechny tety i strejda

12.12. 2018

Povodí Ohře - pohádka (Princezna ze mlejna) obsazená neherci z řad zaměstnanců Povodí Ohře pro naše děti a děti zaměstnanců.

 Povodí Ohře

Děti dostávají mikulášskou nadílku.

 

Seznam dětí:

Maruška K., Marie K., Maruška M., Kateřinka M., Lukáš M., Tereza K., Romanka K., Adelka B., Nella P., Irena M., Viktorka K., Deniska T., Adámek B., Samanta T.

Vychovatelé:

Mária Bartošová, Věra Tomanová

 

5.12. 2018

Zdobení vánočních stromečků 2018 

Zdobení vánočního stromečku 2018

Již tradičně má náš dětský domov ozdobený vánoční stromeček v Jirkově na náměstí Dr. E. Beneše

Seznam dětí: 

Nella P., Romana K., Maruška M. a Viktorka K.

Vychovatel:

Jana Moulisová a Hana Andielová

 

2.12. 2018

6.díl DD Cupu - Slavnostní vyhlášení výsledků v Divadle Broadway. 

DD Cup

Muzikálové představení -  pohádka Kocour v botách.

 

Seznam dětí:

Marek K., Maruška K., Viktorie K., Michal T.

Vychovatel:

Pavel Fára

Celkové 18.místo je pro nás velkým úspěchem.

11.11. 2018

Móda a hvězdy

Móda a hvězdy

 

 

Charitativní módní přehlídka pro Klokánek Teplice, Dětský domov ve Vysoké Peci a Nadační fond Veroniky Kašákové.
Moderuje David Gránský a Karel Kašák
Modelky: Inna Puhajková, Lucie Šlégr, Lenka Taussigová, Veronika Kašáková, Nikol Švantnerová, Monika Leová a další
Modelové: Matyáš Hložek, Tomáš Martinka, Josef Kůrka, Davee, David Kozzi Lejček
...a děti z Klokánku a dětského domova ve Vysoké Peci
Vystavovatelé: Svatební salon Delta, Beauty 2000, Raffiné, Viva, Milano Chomutov a Ateliér Moravec

 

 

 

Seznam dětí:

Marie K., Romana K., Denisa T., Lucinka C., Žofie F., Kristýna K., Viktorka K., Nella P., Mařenka M., Nikola K., Nikolas P., Svatava M.

Vychovatelé:

Mária Bartošová, Ilona Sulanská

30.10. 2018 Chomutov

Návštěva Chomutovského ZOO parku    

Zoopark Chomutov

Seznam dětí:

Nikola K., Viktorka K., Nella P., Dominik Ž., Kristýna K., Irena M., Romana K., Maruška K., Marie K., Tereza K., Marek K., Adam H., Aděla B., Žofie F., Lucinak C., Denisa T., Michal T., Micahel V., Marek V.

Vychovatel:

Hana Peterová, Pavel Fára, Věra Tomanová, Julie Hisemová

28.10. 2018 Most

Běh příběhů 2018

Běh příběhů 2018Štafetový běh

Seznam dětí:

Svatava M., Lukáš M., Samanta T., Tereza K., Dan M.

Vychovatel:

Mária Bartošová

 

 

27.10. 2018 Praha

Začni správně.

Jak se nebát strachu, sebedůvěra.

 

 

Seznam dětí:

Nikolas P., Svatava M., Gábina S., Zdeněk S., Tereza K.

13.10. 2018 Praha

Začni správně.

Setkání plné inspirace, workshopů a kreativity

 

 

Seznam dětí:

Nikolas P., Svatava M., Gábina S., Zdeněk S., Michaela K., Lukáš M.

Dozor:

Mária Bartošová

12.10. - 13.10. 2018

5.díl DD Cupu - Prevencí proti nehodám - Praha Dolní Počernice

DD Cup

Celkové 10.místo je pro nás velkým úspěchem.

 

Seznam dětí:

Samanta T., Viktorka K., Michal T., Marek K.

 

Vychovatel:

Pavel Fára

5.10. 2018

Pořadatel:

Logo CHLMF

Předaní cen a slavnostní ukončení letní futsalové ligy CHLMF 2018

Nikolas s oceněním pro nejlepšího střelce

 

 

 

 

Nikolas je v 17-ti letech nejlepším střelcem 3.ligy CHLMF.

Říjen 2018

Daruj Hračku

 

Po roce se opět účastníme již 22. ročníku Daruj hračku ve prospěch dětí a lidí s různými handicapynejstaršího a nejrozsáhlejšího projektu tohoto druhu v ČR.

20.9. 2018 Ústí nad Labem

Návštěva ZOO    

ZOO Ústí nad Labem

Seznam dětí:

Dominik Ž.,Nikolka K.,Kristýnka K.

Vychovatel:

Hana Peterová

7.9. 2018 Benedikt Most

Dětský den s NFVK automobilkou Hyundai    

NFVK

 

Nafukovací atrakce, tance, zpěv, soutěže, let helikoptérou, občerstvení.

 

Seznam dětí:

Irena M., Viki K., Kristýna K., Denisa T., Maruška K., Romana K., Nella P.

Vychovatel:

Hana Topolančinová

7.9. 2018

9.ročník PECKA CUP 2018  - futsalový turnaj (malá kopaná) pro Dětské domovy

Pořádá: Dětský domov Vysoká Pec ve spolupráci se Spolkem Chomutovská liga malého fotbalu  

9. ročník PECKA CUP 2018 - výsledky ( 7.9. 2018 )

Společné foto

Seznam dětí:

Dan M., Lukáš M., Svatava M., Nikolas P., Marek K., Tereza K., Zdeněk S., Michal T., Alena B.

Vychovatelé:

Pavel Fára, Věra Tomanová, Alena Bušková, Julie Hissemová, Karla Zemanová

Fotogalerie:

https://kupaldo.rajce.idnes.cz/9._rocnik_turnaje_Detskych_domovu_PECKA_CUP_2018_7.9.2018_-_1._cast/

https://kupaldo.rajce.idnes.cz/9._rocnik_turnaje_Detskych_domovu_Pecka_cup_2018_7.9.2018_-_2_cast/

Září 2018 Seiffen

Zapojení dětí do německého ochotnického divadla (nacvičování pohádky)

Seznam dětí:

Irena M., Viki K., Kristýna K., Nella P., Denisa T., Maruška K., Romana K.

Vychovatelé:

Hana Topolančinová, Mária Bartošová

9 / 2018 - 3 / 2019

Nadace Terezy Maxové dětem

Projekt "Podpora vzdělávání a pracovního uplatnění pro 3 studenty z dětského domova"

Nadace Terezy Maxové 

Za přispění nadace navštěvují Zděněk S., Gábina S. a Michaela K. autoškolu. 

 

Gábina S.

Gábina S.Michaela K.Michaela K.

26.5. 2018 Chomutov

Začni správně.

Komunikace a vztahy

 

 

Seznam dětí:

Nikolas P., Tereza K., Zdenek S., Marek K., Lukáš M., Svatava M.

 

Dozor:

Mária Bartošová

3.6. 2018 Praha Ďáblice

ING Bank Fondu Nadace Terezy Maxové dětem

ING Bank

Orientační běh a současně si děti provětrají znalosti v oblasti finanční gramotnosti.

 

Seznam dětí:

Zdeněk S., Marek K., Svatava M., Michal T., Viktorie K.a Nella P

 

Vychovatel:

Denisa Geyerová, Julia Hisemová

 

19.5. 2018 Praha

Promítání filmu Sbohem děcáku

Sbohem děcáku

 

Seznam dětí:

Svatava M., Kristýna R., Tereza K., Michaela K.

 

Vychovatel:

Denisa Geyerová

17.5. 2018

3.díl DD CUP - Fotbal Teplice

15. ročník Fotbalového turnaje dětských domovů O pohár české fotbalové reprezentace

DD CUP

 

Kvalifikace v malé kopané na Národní finále, do kterého jsme žel nepostoupili.

Seznam dětí:

Nikolas P., Lukáš M., Dan M., Marek K., Michal T., Zdeněk S.

Vychovatel:

Pavel Fára

Praha

13.5. - 15.5. 2018 Praha

Začni správně.

Moment odchodu z DD.

Setkání se Stano Gálikem.

 

Seznam dětí:

Svatava M., Lukáš M., Kristýna R., Zdeněk S., Tereza K., Nikolas P., Krämerová M.

Dozor:

Hana Peterová

12.5. 2018

Seiffen - Německo

Město hraček - výroba , návštěva muzea

Seiffen

Prohlídka rukodělných znalostí výroby dřevěných hraček, procházka muzea původních  historických stavení. 

Seznam dětí:

Kováčovi - Marek K., Tereza K., Maruška K.,  Maruška K., Nikola K., Romana K. ,Adam H., Zdenek B., Denis C., Michala B., Kristýna K.,  Dominik Ž., Denisa T., Adelka H.

Vychovatelé:

Hana Peterová, Mária Bartošová Mária, Julie Hisemová, Karla Zemanová

11.5. - 13.5. 2018

2.díl DD Cup - 20.ročník Memoriál Lucie Hanušové - běžecký trojboj (Nové Město na Moravě)

DD CUP

Super akce, skvělý doprovodný program (zpěvák Ego, ohňostroj, soutěže od PČR ...). To vše jsme ukončíli celkovým nádherným 6.místem ... Nella P. ve své kategorii 3.

 

Seznam dětí

Nella P., Viktorie K., Michal T., Kristýna R., Svatava M.

Vychovatel:

Pavel Fára

 

8.5. 2018

Sherpa Cup

Sherpa Cup 2018

 

(Pyšná – Lesná) – výstup v horském terénu po staré solné stezce se zátěží

 

Seznam dětí:

Tereza K., Marie K., Marek K., Kristyna R., Marie K., Romana K., Nella P., Viktorie K., Svatava M., Irena M., Dan M., Denisa T.a Michal T.

 

Vychovatel:

Hana Topolančinová  

Denisa Geyerová  

2.5.. 2018

J&T Banka Prague open 2018 - největší tenisový turnaj žen v Česku

J&T Banka Prague open 2018

 

Jedeme fandit a držet palce nejen českým tenistkám ve 3.kole.

Poděkování patří firmě  SANDVIK Chomutov, která pro děti zajistila dopravu a vstup.

 

 

Seznam dětí:

Zdeněk S., Michal T., Lukáš M., Dan M., Svatava M., Nikolas P.

 

Vychovatel:

Pavel Fára

18.2. 2018 - 24.2. 2018

"My se zimy nebojíme"

Nadace ČEZ

 

Za podpory

Nadace ČEZ,

 

Projekt

"My se zimy nebojíme" SCE30_17

 

Javoří Mlýn

- Velká Úpa,

Pec pod Sněžkou

 

Lyžařský výcvik

 

 

Pec pod Sněžkou

Pec pod Sněžkou

23.1. 2018

YOUR SYSTEM

- Komentovaná prohlídka ZOO Praha Your system

- Fun arena  - paintball, taktická střelnice         

                                                      - Surf aréna

Seznam dětí:

Nikolas P., Kristýna R., Svatava M., Mirga D., Lukáš M., Zdeněk S., Gabriela S., Tereza K., Marek K., Marie K., Irena M., Viktorka K.

Vychovatelé:

Hana Topolančinová, Hana Andielová

17.1. 2018 - 14.3. 2018

Lázně Bukovany 

Ozdravný pobyt pro MDLázně Bukovany

Seznam dětí:

Denisa T., Kristýna K., Marie K., Zdeněk B., Dominik Ž., Denis C., Jan J., Marcel Š., Adělka B., Kristýnka K., Nikolka K.,

Vychovatelé:

Hana Peterová, Mária Bartošová, Julie Hisemová, Pavel Fára

31.12. 2017

Silvestr - Procházka na Lesnou

U betlémaNa čajiMařenka

12.12. 2017

Předávání cen, Úřad vlády, Strakova akademie

Lukáš a SvatavaLukáš a Svatava před Úřadem vlády

5.12., 11. - 12.12. 2017

JIRKOVSKÝ CHARITATIVNÍ ADVENT

DD VP

Již poněkolikáté se v adventním čase uskuteční v centru města Jirkova charitativní akce s kulturním programem v režii dětí. Návštěvníci si mohou po oba dny zakoupit výrobky žáků jirkovských základních a mateřských škol, základní umělecké školy, jirkovského gymnázia, klientů z Městského ústavu sociálních služeb, dětí navštěvujících DDM Paraplíčko a dětí z Dětského domova Vysoká Pec a Mlýnského spolku, jehož výtěžek bude převeden na konto jirkovského Nadačního fondu Cesta proti bolesti. Finanční prostředky z fondu půjdou na pomoc konkrétním dětem. Prvním příjemcem bude dvouletý Filip Žalud z Jirkova.

 

Prosinec 2017

Vaříme s Vendy

Vaříme s Vendy

Odkaz na článek, s předáním kuchyňského robota a potřeb pro kreativní tvoření pro děti:

https://www.facebook.com/varimesvendy/posts/1977506755847528

6.10. - 7.10. 2017

5.díl DD Cupu - Prevencí proti nehodám - Praha Dolní Počernice

DD Cup

 

Seznam dětí:

Andrej P., Dan M., Maruška K., Nella P.

 

Vychovatel:

Hana Andielová

 

Září 2017

Daruj Hračku

 

Po roce se opět účastníme již 21. ročníku Daruj hračku ve prospěch dětí a lidí s různými handicapynejstaršího a nejrozsáhlejšího projektu tohoto druhu v ČR.

17.9. 2017

Kulturně kreativní den Olbernhau - Lesná

Plakát

 

Ukázka řemesel a vlastní výroba. Děti si samostatně vyzkoušerli různá řemesla, vyrobili vlastní výrobky.

Seznam dětí:

Tereza K.,  Maruška K., Marek K., Romana K., Michal T., Kristyna R., Zdeněk S.

Vychovatel:

Věra Tomanová, Hana Peterová

15.9. - 16.9. 2017

 

4.díl  DD Cupu - Beachpřehazovaná - Praha Ládví      

DD Cup

 

Ambice byly po loňském úspěchu větší, přesto celkové 13.místo je velice slušný výsledek.

Seznam dětí:

Zdeněk S., Lukáš M., Svatava M., Nikolas P.

Vychovatel:

Pavel Fára

8.9. 2017

8.ročník PECKA CUP 2017  - futsalový turnaj (malá kopaná) pro Dětské domovy

Pořádá: Dětský domov Vysoká Pec ve spolupráci se Spolkem Chomutovská liga malého fotbalu  

8. ročník PECKA CUP 2017 - výsledky ( 8.9. 2017 )

Vítězové turnaje - DD Vysoká Pec

Vítězné mužstvo - DD Vysoká Pec "Pecky"

Seznam dětí:

Zdeněk S., Michal T., Marek K., Tereza K., Dan M., Lukáš M., Svatava M., Nikolas P., Andrej P.

Vychovatelé:

Pavel Fára, Hana Peterová, Věra Tomanová, Denisa Geyerová

Fotogalerie:

http://kupaldo.rajce.idnes.cz/8._rocnik_turnaje_detskych_domovu_Pecka_cup_2017_8.9.2017/

2.9. 2017

Loučení s prázdninami - Svinčice u Mostu

Hry, soutěže, atrakce pro děti.

Deniska a Michal

Seznam dětí:

Nikola K., Kristýna K., Viktorie K., Daniel M., Irena M., Dominik Ž., Nela P., Denisa T., Michal T., Viktorie K., Kristýna K., Alena B., Marie K.,Kristýna R

Vychovatel:

Hana Peterová, Pavel Fára

28.6. 2017

Promoce Praha

První Bc.z řad klientů DD (Alena B.)

Alena

13.5. 2017

Myslivecký den

Plnění vědomostních a fyzických úkolů přiměřených k věku dětí. Oblast - české lesy.

Děti si osvěžily znalost zvířat, druhy stromů, plodů. Rozvoj fanzatie a procvičení zručnosti jemné motoriky při výrobě různých předmětů (navlékání korálků, kreslení, plastické obrazy z př. materiálů). Odměna - pitíčko, oplatka, opékání buřtů a pochvala.

Seznam dětí:

Všechny děti

Vychovatel:

Pavel Fára, Hana Peterová, Mária Bartošová

13.5. 2017

Začni správně.

Úniková hra.

 

Seznam dětí:

Alena B.

8.5. 2017

Sherpa Cup

Sherpa Cup 2017

 

 

(Pyšná – Lesná) – výstup v horském terénu po staré solné stezce se zátěží

 

Seznam dětí:

Julius H., Nicola H., Lukáš M., Svatava M., Marek K., Daniel M.

 

Vychovatel:

Mária Bartošová

5.5. 2017

Deštenský orientační běh  

Pozvánka

Orientační běh dle mapy, plnění vědomostních i pohybových úkolů. 

Seznam dětí:

Svatava M., Nicola H., Julius H., Michel K., Lukáš M., Tereza K., Marek K.

Vychovatel:

Mária Bartošová, Ilona Sulanská

22.4. 2017

Začni správně

 

Děti si připravovaly rozpočet jak by samy hospodařily po odchodu z DD - práce na PC.

 

Seznam dětí:

Alena B., Jula H., Sváťa M.,  Gábina S., Michel K., Láďa R. 

Dozor:

Ilona Sulanská

 

21.4. 2017

2.díl DD Cup - Memoriál Lucie Hanušové - běžecký trojboj  

DD CUP

Celkové 21.místo nesplňuje naše očekávání. Přesto je nutno vyzdvihnout výkony Nicoly H. (6 ve své kategorii z 25 zúčastněných)...Lukáše M. (8 ve své kategorii z 30 zúčastněných) a Michala T., který závodil s o 2 roky staršími dětmi a ve své kategorii obsadil krásné 10 místo z 24 závodníků.

Seznam dětí

Lukáš M., Daniel M., Marek K., Michal T., Nicola H.

Vychovatel:

Pavel Fára

 

 

18.4. 2017

3.díl DD CUP - Fotbal Teplice

14. ročník Fotbalového turnaje dětských domovů O pohár české fotbalové reprezentace

DD CUP

 

Kvalifikace v malé kopané na Národní finále, do kterého jsme žel nepostoupili.

Seznam dětí:

Lukáš M., Daniel M., Svatava M., Marek K., Tereza K., Zdeněk S., Michal T.

Vychovatel:

Pavel Fára

11.3. 2017

Začni správně

 

Tématem byl Stres-jak mu předcházet, jak jej zvládat.

Seznam dětí:

Gábina S., Michel K., Sváťa M., Lukáš M.,  Jula H., Nicola H., Alena B.

Dozor:

Ilona Sulanská

 

11.2. 2017

Začni správně

 

Děti pracovaly ve skupinkách, propravovaly si jak by vytvořily svůj stát a jak by v něm žily.Poté ho před všemi prezentovaly.

Seznam dětí:

Gábina S., Michel K., Láďa R., Sváťa M.,  Nicola H.,  Lukáš M.,  Jula H., Alena B.

Dozor:

Ilona Sulanská

 

14.1. 2017

Začni správně

 

Dnešní téma bylo jak  umět napsat životopis a žádost o práci...probíhaly scénky jak se ucházíme o práci- umět se prezentovat a nestydět se.

Seznam dětí:

Gábina S., Michel K., Láďa R.,  Sváťa M.,  Nicola H., Jula H., Lukáš M., Alena B.

Dozor:

Ilona Sulanská

Prosinec 2016

Charitativní advent 2016 - program